За результатами ХХIV-ої Всеукраїнської студентсько-аспірантської наукової конференції “Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, екології, туризму та сфери гостинності в Україні” опубліковано збірник наукових праць

28.10.2023 | 14:58

За результатами ХХIV-ої Всеукраїнської студентсько-аспірантської наукової конференції “Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, екології, туризму та сфери гостинності в Україні”, яка відбулася 8-9 червня 2023 р. на географічному факультеті, опубліковано збірник наукових праць.
Матеріали конференції присвячено 23-ому зібранню наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених географічного факультету Львівського університету. У матеріалах представлені студентські та аспірантські наукові статті, які висвітлюють актуальні питання сучасної природничої, суспільної і конструктивної географії, геополітики, геології, геоекології, картографії, геоінформатики, туризму, економіки й менеджменту.

Переглянути збірник.