Завідувачу кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Мальській М. П. нагороджено листом-подякою від Відділу географічних наук Інституту Географії Міст та Туризму Університету м. Лодзь (Польща)

18.10.2018 | 16:48

Під час проведення ХІІ Міжнародної наукової конференції «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід», присвяченої 15-річчю кафедри туризму, завідувачу кафедри, д.е.н., проф. МальськійМарті Пилипівні було висловлено лист-подяку від дирекції Відділу географічних наук Інституту Географії Міст та Туризму Університету м. Лодзь (Польща) (Instytut Geografii Miast i Turyzmu, Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego) за співпрацю та участь у міжнародному проекті «Przemiany przestrzenne uzdrowisk Ukraińskich Beskidów Wschodnich w latach 1827–2017. Ujęcie modelowe.» («Просторові зміни українських курортів Східних Бескидів у 1827-2017 роках) під керівництвом д-ра Лукаша К’юріні-Поплавського, Лодзинський університет, Польща (dr. Łukasz Quirini-Popławski, Uniwersytet Łódzki, Polska), під час якого 40 студентів кафедри туризму разом із викладачами вивчали та ознаковували об’єкти інфраструктури курортів Східних Бескидів (м. Трускавець, м. Моршин Львівської області, смт. Ворохта Івано-Франківської області) згідно їхніх актуальних призначень для потреб туризму.