Завідувачу кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Мальській Марті Пилипівні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

11.10.2018 | 15:40

З нагоди Дня працівників освіти Указом Президента України №300/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм завідувачу кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка, доктору економічних наук, професору Мальській Марті Пилипівні було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Професорсько-викладацький колектив кафедри щиро вітає свого керівника із присвоєнням цього почесного звання! Шановна Марта Пилипівна, бажаємо Вам наснаги, здоров’я, творчого натхнення до нових наукових проектів, вагомих здобутків у Вашій нелегкій, однак активній та важливій діяльності!