Завідувачка кафедри туризму, докторка економічних наук, професор Марта Пилипівна Мальська – модераторка панельної дискусії “Стратегії розвитку послуг як використання потенціалу туристичних місць”

07.09.2022 | 11:54

фото Завідувачка кафедри туризму, кандидат економічних наук, професор Марта Пилипівна Мальська - модераторка панельної дискусії "Стратегії розвитку послуг як використання потенціалу туристичних місць"Завідувачка кафедри туризму, докторка економічних наук, професор Марта Пилипівна Мальська бере участь у ХХХІ Економічному форумі, який відбувається у м. Карпачі (Польща).
Щороку захід збирає понад 4500 учасників з країн Європи та світу, серед яких – представники політики, бізнесу, культури, ЗМІ, аналітиків, науковців, та неурядових інституцій.

Марта Мальська виступила у ролі модератора панельної дискусії під назвою: “Стратегії розвитку послуг як використання потенціалу туристичних місць”.