Завідувач кафедри туризму стала почесним гостем 13-ї міжнародної конференції «Європа Карпат»

22.02.2019 | 15:44

16-17 лютого 2019 р. завідувач кафедри туризму, професор Мальська Марта Пилипівна стала почесним гостем та експертом панельної дискусії «Historia i turystyka Karpacka» («Карпатська історія і туристика») у рамках 13-ї міжнародної конференції «Європа Карпат», яка відбулася у м. Перемишлі та м. Красічині (Республіка Польща). Учасники конференції розглянули актуальні питання розвитку самоврядування карпатських ініціатив, співпраці карпатських навчальних закладів. У конференції взяли участь як і науковці, та і представники органів державної влади Польщі та України.