Завершилися передзахисти науково-дослідницьких робіт учнів, відділення наук про Землю Львівської обласної МАН

06.11.2020 | 20:18

У відділенні наук про Землю Львівської обласної МАН завершилися передзахисти науково-дослідницьких робіт учнів у межах підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту. Дякую викладачам географічного та геологічного факультетів ЛНУ імені Івана Франка, які активно долучилися до підготовки, надавши грунтовні рекомендації та висловивши певні зауваження до робіт. Сьогодні у онлайн режимі відбувся постерний захист учнів у своїх секціях, яких оцінювали уже на всеукраїнському рівні! Завтра – науково-практична конференція. Тож бажаємо Білецькій Катерині (секція гідрологія), Козак Зоряні (секція кліматологія та метеорологія), Лялюку Остапу (секція географія та ландшафтознавство) та Турчиняку Павлові (секція геологія, геохімія та мінералогія), гідно представити відділення наук про Землю на всеукраїнському рівні. Ви молодці!!! Ми віримо у ваш успіх!!!