30.12.2022 | 21:40

Під час зустрічей студенти були ознайомлені зі стратегією розвитку туризму Львівщини та взяли активну участь в аналізі перспектив на майбутнє. Пан Тарас Лозинський акцентував увагу студентів на важливих компонентах освітньо-професійної програми, їхніх практичних цінностях при подальшій роботі над стратегією розвитку туризму. Обговорені перспективи поглиблення співпраці між кафедрою туризму й управлінням туризмом Львівської області, працевлаштування випускників спеціальності 242 «Туризм» ОПП «Туристична діяльність».

Колектив кафедри туризму висловлює щиру вдячність стейкхолдеру заступнику начальника Управління туризму та курортів Львівської області Тарасу Лозинському за відкритість до співпраці та завідувачу лабораторії «Навчальна туристична агенція» Тарасу Завадовському за організацію зустрічей.