Практика студентів географічного факультету в Ойцовському національному парку

24.07.2017 | 14:50

Завершилась 10-денна практика студентів 1-го курсу географічного факультету напряму «Туризм» в Ойцовському національному парку (Польща). На останньому етапі навчальної практики студенти відвідали атракційні місця відомого туристичного «Шляху Орлиних гнізд» – середньовічні замки, унікальну пустелю Блендовську та об’єкти обслуговування туристів. Студенти також зустрілись із представниками органів місцевого самоврядування гміни Скала та ознайомились з діяльністю її уряду.

Для Ойцовського національного парку студенти провели дослідження туристичного руху у вихідні дні. Моніторинг туристичного руху в обраних місцях парку та анкетування туристів дали змогу провести якісну і кількісну оцінку відвідувачів і розробити відповідні пропозиції щодо їх обслуговування. Результати практики було представлено на засіданні Наукової Ради та спеціалістів Ойцовського національного парку. Робота студентів під час практики отримала високу оцінку від представників парку.