Запрошуємо 27–29 вересня 2019 р. на навчально-пізнавальну екскурсію по каньйону Дністра!

13.09.2019 | 14:01

27–29.09.19 для студентів географічного факультету проводитиметься навчально-пізнавальна екскурсія по каньйону Дністра. Програмою екскурсії передбачене відвідання декількох мальовничих куточків каньйону, пам’ятки природи “Дівочі сльози”, відслонень відкладів девону, крейди, неогену та антропогену.

Програма екскурсії:

27.09. – заїзд та розташування на Дністерському географічному стаціонарі;

28.09. – автобусна екскурсія по каньйону Дністра;

29.09. – від’їзд до Львова.

Реєстрація учасників екскурсії проводитиметься в ауд. 45 (кафедра геоморфології і палеогеографії) до 24.09 включно.

Корисні поради для учасників екскурсії:

1) дістатися стаціонару пропонується централізовано поїздом Львів–Рахів, який доставить до станції Івано-Франківськ, а далі автобусом до Єзуполя;

2) із собою обов’язково треба взяти спальний мішок, трекінгове взуття, відповідний одяг, продукти;

3) вартість автобусної екскурсії договірна;

4) від’їзд зі стаціонару в неділю зранку через Івано-Франківськ (автобусом чи потягом – на вибір учасників екскурсії).

З питань участі в екскурсії звертатись на кафедру геоморфології і палеогеографії (ауд. 45) до доцентів Дмитрука Р. Я. та Яцишина А. М.