Запрацювала Академія сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України

07.02.2024 | 11:37

Понад 25 років Спілка сільського зеленого туризму України займається освітнім забезпеченням і просуванням туризму на селі. 30 січня 2024 року зроблено ще один крок до нових послуг Спілки – створення Академії сільського розвитку. Серед цілей і напрямів діяльності: створення єдиного освітнього продукту для сільських громад, забезпечення доступу учасникам до якісної освіти незалежно від місця проживання.  До складу Академії увійшло 33 експерти, серед яких професорсько-викладацький склад ВНЗ України та практики сільського туризму. Співголовами Академії виступили: Володимир Васильєв – голова Спілки, Ольга Любіцева – професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Мар’яна Олеськів – голова Державного агентства розвитку туризму України. До складу експертів увійшов Юрій Зінько – старший викладач кафедри туризму нашого університету, що має значний доробок у науково-освітній та проектній діяльності в галузі туризму і рекреації на селі.

Серед основних завдань Академії – впровадження освітньої діяльності в галузі сільського туризму, підготовка і перепідготовка фахівців, забезпечення дотримання стандартів. До онлайн-презентації Академії у часи війни долучилось близько 400 учасників. Тут домінуючими були представники місцевих громад, власники агроосель та викладачі закладів освіти. Віримо у відродження та оновлення сільського туризму в Україні.