З 4 по 6 лютого 2021 р. кафедра туризму проходить акредитацію ОПП 241 «Готельно-ресторанна справа»

06.02.2021 | 15:14

З 4 по 6 лютого 2021 р. кафедра туризму проходить акредитацію освітньо-професійної програми 241 «Готельно-ресторанна справа».

Члени експертної групи:
Капліна Тетяна Вікторівна, Левицька Інна Ванадіївна, Зеленська Лілія Володимирівна.
Гарант ОП – Філь Марія Іванівна, доц. кафедри туризму.
Члени експертної групи – працівники кафедри туризму:
Проф. Мальська М.П., проф. Шульц С.Л., доц. Пандяк І.Г., доц. Безручко Л.С., доц. Білоус С.В., доц. Гамкало М.З., доц. Романів П.В., доц. Пурська І.С., ас. Жук Ю.І., ст. викладач Зінько Ю.В.

У четвер, 4 лютого, відбулась зустріч з керівництвом та менеджментом Львівського національного університету ім. І. Франка (ректор та проректори). Також з 11 до 12 год. проходила зустріч з академічним персоналом кафедри, а згодом – зустріч ізстудентами – здобувачами вищої освіти 1, 2, 3 та 4 року навчання та представниками студентського самоврядування.

У п’ятницю, 5 лютого, відбувся огляд матеріально-технічної бази, що використовується під час реалізації освітньо-професійної програми (навчальні лабораторії, лекційні аудиторії, бібліотеки, спортивні зали, гуртожиток). Відбулася зустріч з адміністративним персоналом – завідувачем кафедри Мальською М.П., деканом факультету Біланюком В.І. та керівником Центру забезпечення якості освіти Іваночко І.Б. Також відбулася зустріч з допоміжними (сервісними) підрозділами – начальником відділу кадрів Диковською М.І., начальником студентського відділу Грабським Р.І., начальником планово-фінансового відділу Сас С.П., директором бібліотеки Кметем В.Ф., заступником начальника науково-дослідної частини Куньо І.М., представником центру електронного навчання Гуменною Г.Р. та представником відділу міжнародних зв’язків Краєвською О.А.

У другій половині дня відбулась зустріч експертної групи із роботодавцями – із заступником начальника управління курортів та туризму ЛОДА, начальником відділу курортів та туризму Лозинським Т.З., директором готелю «Шопен» Городиським Н.З., керуючою мережі ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент» (м. Львів) Кагуй Х.Б., сомельє готельного комплексу ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» (м. Львів) Добровольським П.А., директоркою ТзОВ «Добрий смак», рестораном «Пивний сад» (м. Львів) Накловіч Н.Г., директоркою туристичного агенства «Profitour» (м. Львів)Біланюк О.П., керуючим компанією «Stafforrent»Комаровим М.В. (Болгарія), директоркою туристичного оператора «Ай Джей Тревел» (м. Львів) Бербенчук Я.С., директоркою туристичного оператора ТОВ «Музенідіс Тревел Львів» (Греція) Брилліантовою А.В., ресторатором «Паб-м’ясо» (м. Львів) Литвиновичем О.О., рестораторкою «Theм’ясо» (м. Львів) Хорт Х.І.
У суботу, 6 лютого, заплановано внутрішню зустріч експертної групи.

Дякуємо нашим експертам, викладацькому колективу кафедри, представникам менеджменту університету, нашим студентам та багаторічним партнерам – роботодавцям!