XX-а всеукраїнська студентська наукова конференція «РЕАЛІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГЕОГРАФІЇ В УКРАЇНІ» Україна, м. Львів, 15‒17 травня 2019 р.

22.02.2019 | 11:45

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХХ-ої ювілейної всеукраїнської студентської наукової конференції «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні», яка відбуватиметься з 15 по 17 травня 2019 р. на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.
Метою конференції є обмін науковими ідеями і досвідом у галузях географії, геоекології, геополітики, картографії, геоінформатики, туризму, економіки й менеджменту. Програма передбачає проведення пленарного і секційних засідань, виїзного семінару на Розтоцькому ландшафтно-геофізичному стаціонарі (смт. Брюховичі) та екскурсію історичною частиною Львова.
Передбачено роботу чотирьох секцій конференції:
Секція 1. Природнича географія.
Секція 2. Суспільна географія і геополітика.
Секція 3. Геоекологія, картографія і геоінформатика.
Секція 4. Туризм, готельна і ресторанна справа.

Поради з оформлення статті та заповнення шаблону