Вийшов з друку навчальний посібник Галини Байрак, Ігоря Мухи “Комп’ютерні технології у професійній освіті”

14.09.2022 | 09:41

Застосовувати та вміти користуватися комп’ютерною технікою у сучасному світі необхідно фахівцям різних кваліфікацій.
У посібнику Галини Байрак, Ігоря Мухи “Комп’ютерні технології у професійній освіті” представлено ефективний інструментарій для роботи у комп’ютерних програмах. Розглянуто можливості програмних середовищ для впорядкування і систематизації інформації на персональному комп’ютері; набору та редагування текстових і табличних даних; сканування і розпізнавання документів; побудови векторних, растрових та анімаційних зображень; формування відеоматеріалів; створення простих Web-сторінок.
Навчальний посібник покликаний доповнити шкільні знання загального програмного забезпечення, а також засвоїти та поглибити знання окремих прикладних програм для розвитку професійної компетентності.
Посібник призначений для студентів природничих та гуманітарних факультетів, наукових співробітників та всіх спеціалістів, які використовують сучасні комп’ютерні технології у своїх дослідженнях.