Викладачі кафедри туризму взяли участь у обговоренні перспектив підготовки кадрів для туристичної індустрії у Львівській області

04.02.2020 | 10:45

31 грудня 2020 року відбулась зустріч Львівського туристичного альянсу із преставниками закладів освіти, які готують кадри для туристичної галузі та індустрії гостинності. У зустрічі разом із фахівцями із інших вузів взяли участь доценти кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка Бордун О. Ю. та Клапчук М.В.

Було обговорено можливі шляхи співпраці заради покращення якості послуг, які надають туристам у м. Львові та в області загалом. Зокрема, піднімалося питання проходження навчальних та виробничих практик для студентів географічного факультету, а також організації майстер-класів, воркшопів для студентів та викладачів з ціллю актуалізації новітніх технологій та методик туристичного обслуговування.