Всеукраїнська Олімпіада з географії для вступників на географічний факультет (2020)

30.01.2020 | 16:56

Всеукраїнська Олімпіада з географії для вступників

на географічний факультет (2020)

Згідно з наказом МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на такі спеціальності:

• 106 «Географія»
  • 103 «Науки про Землю»
  • 014 «Середня освіта (Географія)»

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або можуть отримати документ про повну загальну середню освіту у 2020 році.

Олімпіада проводиться в два тури  – дистанційний та очний.

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади виконують завдання, які розміщені на офіційному веб-сайті Львівського національного університету імені Івана Франка (завдання тут). Фотографії виконаних завдань (написаних від руки) разом із заповненою анкетою учасника (анкета тут) слід надіслати

на електронну пошту qeodekanat@qmail.com або ж листом до 1 травня 2020 року.

Адреса для надсилання виконаних завдань:

Деканат географічного факультету

ЛНУ імені Івана Франка

вул. Дорошенка, 41

м. Львів, 79000

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому (дистанційному) турі. Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення.

З усіма питаннями просимо звертатися за тел. (032) 239-46-46 або на електронну пошту qeodekanat@qmail.com