Всесвітній день ґрунту

06.12.2016 | 14:00

На відзначення Всесвітнього дня ґрунту – 5 грудня, визначеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, на географічному факультеті презентували експозицію “Ґрунти в наукових дослідженнях і пам’яті народів світу”, організовану кафедрою ґрунтознавства і географії ґрунтів.

На презентації були присутні Ректор Університету Володимир Мельник, академік НАН України Ігор Рафаїлович Юхновський, декан географічного факультету Володимир Біланюк, професори, доценти, співробітники, студенти, представники науково-дослідних установ Львова.

Завідувач кафедри професор Степан Позняк висвітлив здобутки ґрунтознавчої науки і виклики, які постали перед нею на сучасному етапі, зокрема в Україні, а також зробив короткий екскурс до витоків пошанування ґрунту в різних народів світу від давніх часів донині.