Влада Корнєва – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Туризм”

08.04.2021 | 11:10

Нещодавно на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Туризм”.

Під час конкурсу студенти 59-ти закладів вищої освіти України представили 100 наукових робіт. Участь в інтелектуальному змаганні взяли представники 21 регіону України.

Організатори конкурсу зазначають, що під час презентації та захисту наукових робіт студенти виявили високий рівень теоретичної та практичної підготовки, здатність до критичного та креативного мислення, вміння аргументовано захищати результати своїх досліджень.

У напруженій боротьбі диплом І ступеня здобула студентка ІІІ курсу географічного факультету Львівського національного університету імен Івана Франка Влада Корнєва. Під керівництвом доцентки Галини Кушнірук студентка Університету підготувала наукову роботу на тему «Туристична дестинація «темного» туризму: нове життя Чорнобиля».

Щиро вітаємо Владу Корнєву та Галину Кушнірук із перемогою і бажаємо нових інтелектуальних та професійних досягнень!