Вітання Ректора з нагоди Дня Університету

11.10.2016 | 12:47

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники

Львівського національного університету імені Івана Франка!

З великою приємністю вітаю Вас із Днем Університету – святом, яке щорічно об’єднує нас шаною до славетного минулого нашої альма-матер і спільною справою, спрямованою на розбудову України, про яку завжди мріяли багато поколінь інтелектуалів, які віддано служили науці й Батьківщині.

І сьогодні чимало наших вихованців і колег, жертвуючи всім, і навіть найдорожчим – життям, захищають наш спокій і цілісність Української держави, без страху й тіні сумніву сміливо дивляться в очі ворогу, обстоюючи справедливість  і  право вибору кожного з нас – жити в демократичній європейській країні.

Складаю  Вам щиру  подяку  за інтелектуальну відвагу, силу духу й нестримний науковий і творчий пошук, за небайдужість до долі Університету й України, на благо яких Ви спрямовуєте свої зусилля та працю.

Переконаний, що наше славне історичне запліччя, наша з Вами відповідальність за майбутнє прийдешніх поколінь і надалі стимулюватиме нас до творення щасливого сьогодення.

Пам’ятаймо, що Університет – це передусім територія академічної свободи й  потужний осередок зростання та зміцнення неупередженого розуму, який здобуті знання перетворює на дієву силу, і таким чином випереджує час, бо відкриває кожному з нас шлях до мистецтва вчитися впродовж  усього життя.

Тож бажаю усім нам мудрості, жаги до нових знань і  прагнення продуктивних змін на благо Університету й України!

Твердості духу Вам, Любові, Віри й  Добра!

 

Ректор                                                                                                                Володимир Мельник