Вітаємо з ювілеєм голову профспілки географічного факультету доц. Ярослава Іваха!
![](https://geography.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Ivakh_foto-228x300.jpg)
Ярослав Євгенович є цікавим лектором, захопливим співрозмовником, має високий авторитет серед колег і студентів. Він є гарантом спеціальності 014.07 “Середня освіта (географія)”, багатолітнім керівником маршрутної та навчальної практик на 1-2 курсі, промотор напрямку
сталого розвитку регіону.
Відомий серед студентів як “пан Google” за енциклопедичні знання із різних сфер. Ярослав Євгенович має тверду громадянську позицію і бере в участь вихованні молодих географів
Бажаємо Вам наснаги, міцного здоров’я, добра, щастя, успіхів у науковій, педагогічній діяльності та громадській роботі!
З роси і води, Ярославе Євгеновичу!
Многая літа!