Відбувся інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» серед студентів кафедри географії України.

30.11.2015 | 16:01

26 листопада 2015 р. відбувся інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» (спортивна версія) серед студентів кафедри географії України. У грі взяли участь команди «Картата хата» (ГРФ-35, капітан Василина Павлечко), «Фізико-географічний клуб доц. А. Байцара» (ГРФ-45, капітан Наталя Данильченко), «Гарем» (ГРФ-55, капітан Андрій Кавшан).
Ведучим вечора та координатором проведення турніру був асистент кафедри географії України Андрій Зубик, склад журі: завідувач кафедри географії України проф. Роман Лозинський, доц. Оксана Стецюк.
Уміння слухати, працювати командою, акцентувати увагу на головному – усі ці якості у повній мірі проявили учасники турніру.
Переможцями стала команда студентів ГРФ-45 (Наталя Данильченко, Роксолана Дилян, Володимир Кліщ, Оксана Коцан, Назар Кравець, Ліля Миханів). Дякуємо усім учасникам змагань за позитивні емоції! А також висловлюємо подяку Руслані Лелик за ідею проведення гри саме серед студентів кафедри географії України.