Відбувся захист кандидатської дисертації Зюзіна Святослава на тему “Рекреаційний потенціал полонин Українських Карпат”

13.05.2021 | 13:45
11 травня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.051.04 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбувся захист кандидатської дисертації Зюзіна Святослава на тему “Рекреаційний потенціал полонин Українських Карпат” (науковий керівник- доцент Рожко Ігор Михайлович). Захист пройшов у цікавих дискусіях та жвавому обговоренні. Члени комісії відзначили високий науковий рівень дисертації, яка базується на власних багаторічних польових дослідженнях і має прикладне значення. Тому опоненти та члени комісії рекомендували впроваджувати результати роботи для організації рекреаційного природокористування в Українських Карпатах.
Колектив кафедри вітає завідувача навчальної лабораторії Екологічної експертизи Святослав Зюзін та наукового керівника, завідувача кафедри Ігор Рожко та бажає подальших успіхів у науковій роботі.