Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Львівської обласної Малої академії наук

02.03.2020 | 10:40

16 лютого 2020 р. на географічному факультеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств, КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» у відділенні наук про Землю (секції: географія та ландшафтознавство; гідрологія; кліматологія і метеорологія; геологія, геохімія і мінералогія).

Голова журі конкурсу: д. геогр. н., проф. Олег Шаблій.

Від факультету науковими керівниками науково-дослідницьких робіт учнів були: доц. Наталя Блажко, доц. Людмила Курганевич, доц. Богдан Яворський, ст. викл. Юрій Зінько, асист. Любов Котик.

Бажаємо переможцям гідно представити результати власних наукових досліджень на фінальному етапі конкурсу-захисту в м. Києві!

Любов Котик