Відбулась зустріч з бійцями добровольчого батальйону ОУН

14.03.2017 | 16:28

13 березня на географічному факультеті відбулась зустріч з бійцями добровольчого батальйону ОУН. Зі складу батальйону були присутні: Овен – заступник командира підрозділу, Лука, Рупор, Кельт і Стріла

Під час розмови, воїни розповіли про історію створення батальйону, яка , як і у більшості добровольчих батальйонів, тягнеться від початку “Революції Гідності”. Також коротко розказали про реальний стан справ на фронті, та про болючу бюрократичну частину. Усі присутні мали можливість ознайомитися зі зброєю, якою воюють бійці, а також фрагментами снарядів і гранатами та мінами. Кожем мав можливість поставити питання бійцям, на які вони відверто відповідали.

Дякуємо хлопцям за мирне небо над головою. Бажаємо їм сили і завзяття. Нехай береже їх Бог! А ми молитимемося за них і чекатимемо знову у стінах факультету.