6-9 жовтня 2022 р. відбудеться Всеукраїнський науковий семінар пам’яті професора Анатолія Мельника “Прикладне ландшафтознавство: історія, сучасність, перспективи”

05.10.2022 | 16:30

Шановні колеги!

Завтра, 6 жовтня 2022 р. розпочне свою роботу Всеукраїнський науковий семінар пам’яті професора Анатолія Мельника (1957-2020) “Прикладне ландшафтознавство: історія, сучасність, перспективи”.

Інформація про семінар за покликанням http://geoecology.lnu.edu.ua/2022-a-melnyk-wrkshp/
Програма роботи семінару

6 жовтня 2022 року

09:00 – 9:45  Реєстрація учасників семінару (вул. Університетська 1, кім. 220)