Відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук Короля Олександра Дмитровича

09.11.2020 | 13:05

Ш А Н О В Н І    К О Л Е Г И !

«17» листопада  2020  р.  о  10.00  год  на  засіданні  спеціалізованої  вченої  ради  Д  35.051.08  у  Львівському  національному  університеті  імені  Івана  Франка  (за  адресою:   79000,   м.  Львів, вул. П. Дорошенка,  41,  ауд.  1  Г)  відбудеться  прилюдний  захист  дисертаційної  роботи  на  здобуття наукового   ступеня   доктора   географічних   наук    Короля    Олександра    Дмитровича на тему «Міжнародні туристичні потоки: суспільно-географічні аспекти формування та геопросторовий розподіл», 11.00.02 – економічна та соціальна географія.

Науковий консультант- д.геогр.н.,    проф.    КРУЛЬ    Володимир    Петрович,                      Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, завідувач кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії.
Офіційні опоненти:

д.геогр.н., проф. ЛЮБІЦЕВА Ольга Олександрівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри країнознавства та туризму;

д.геогр.н., проф. ДНІСТРЯНСЬКИЙ Мирослав Степанович, Львівський національний університет імені Івана Франка, професор кафедри географії України;

д.геогр.н., проф. ЯВОРСЬКА Вікторія Володимирівна, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, професор кафедри економічної та соціальної географії і туризму.

Із дисертацією можна ознайомитись на сайті https://www.lnu.edu.ua/thesis/korol-oleksandr-dmytrovych/ та у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5).

Оголошення у PDF форматі