Урочисте закриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу Еко-Техно Україна 2021

13.11.2020 | 17:00
Сьогодні відбулось урочисте закриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу Еко-Техно Україна 2021.
У відділенні наук про Землю Львівської обласної МАН – чергова перемога, яку здобув РАСЯК ІЛЛЯ, учень 10 класу Новояворівського НВК “ЗОШ ІІ ст. -ліцей” –   диплом ІІІ ступеня.
Ілля навчається у секції географії Львівської МАН  два роки. 2019 року  Ілля став призером ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, цього року працює над новою темою дослідження. Расяк Ілля інтегрується у процес наукових досліджень сучасних екологічних проблем своєї місцевості.
Дякую викладачам кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи ЛНУ ім. І. Франка – керівнику роботи доц. Наталії Блажко та доц. Ірині Койновій за слушні зауваження та рекомендації до наукової роботи.
Вітаємо Іллю з високою нагородою, бажаємо подальших наукових звершень!
Дякуємо педагогічному колективу Новояворівського НВК “ЗОШ ІІ ст. -ліцей” за творчих цілеспрямованих та допитлих учнів !
За матеріалами Любомири Шевчук