01.04.2024 | 13:00

27 березня 2024 року відбулася екскурсія в рамках «Урбанвилазки» історичною місцевістю Клепарів. Учасники дізнались історію району, зокрема пов’язану з минулим єврейської громади, відвідали Гору Страт, ознайомились з плануванням Краківського ринку та поширенням вуличної торгівлі, оглянули торговий центр «Forum Lviv» та прилеглу до нього територію, відкрили для себе невідомі досі локації, наприклад провулки колишньої львівської газівні. «Урбанвилазка» дозволила побачити як збережену історичну спадщину місцевості, так і зміни останніх десятиліть, зокрема у сферах урбаністики й міського дизайну.

Участь в екскурсії брали як студенти географічного факультету, так і студенти інших факультетів: біологічного, філологічного, механіко-математичного, міжнародних відносин, прикладної математики та інформатики, журналістики. Серед учасників також були й студент інституту архітектури і дизайну НУ «Львівська політехніка» та учениця ліцею «Гроно».