Гостьова лекція для студентів групи ГРФУ-31 (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) з дисципліни “Міське планування”

23.04.2024 | 10:02

19 квітня 2024 р. на заняття з дисципліни “Міське планування” для студентів групи ГРФУ-31 (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) було запрошено Петра Мороза, фахівця із розроблення звітів зі стратегічної екологічної оцінки (СЕО) та оцінки впливу на довкілля (ОВД), наукового співробітника інституту геології і геохімії горючих копалин у Львові, стейкголдера освітніх програм урбаністичного спрямування на кафедрі географії України. Гість прочитав студентам лекцію про екологічні аспекти міського планування в Україні, зокрема, розповів про СЕО й ОВД як важливі та необхідні інструменти екологічної політики у сфері просторового планування і регіонального розвитку, особливості підготовки звітів із СЕО й ОВД для містобудівної документації. Окремо П. Мороз зупинився на практичних труднощах, які виникають у процесі підготовки зазначених вище звітів, розповів про особливості співпраці із керівництвом територіальних громад, порядок проведення громадських слухань тощо.

Кафедра географії України висловлює вдячність стейкголдеру за проведену для студентів гостьову лекцію.