Студентка географічного факультету групи ГРФУ-31с Анна Ренчка стажувалася в Пустомитівській міській раді за програмою “Молодь керує – 2023”

05.10.2023 | 10:18

У період із 01.08.2023 р. до 02.10.2023 р. студентка групи ГРФУ-31с Анна Ренчка, що навчається за бакалаврською освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, стажувалася в Пустомитівській міській раді у відділі архітектури, містобудування та земельних відносин за програмою “Молодь керує – 2023”.

Результатом стажування став досвід роботи в органах місцевого самоврядування, а також сертифікат, підписаний міським головою м. Пустомити Олегом Серняком.
Стажування передбачало звіт про виконану роботу, за результатами якого Анну Речку на Facebook сторінці міської ради охарактеризовано як відповідальну й цілеспрямовану молоду людину, особливо виділено виконані нею під час стажування карти громади за різним напрямами та потребами.

Сподіваємося, що це стажування буде вдалим стартом для реалізації задумів Анни!