Студенти групи ГРФУ-11с взяли участь в програмі “UPShift” від UNICEF

05.07.2023 | 22:16

Студенти географічного факультету групи ГРФУ-11с, що навчаються за освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, стали учасниками програми “UPShift” від UNICEF. Ця програма вчить молодь розробляти і втілювати власні проєкти.

Наприкінці червня – на початку липня Анна Тищенко й Іван-Роман Сарваді пройшли чотириденний інтенсив з командою і менторкою, під час якого вони вчилися формувати ідею й основні засади проєкту. Суть обраної ними ідеї – популяризація серед молоді громадського активізму (та активного способу життя загалом) через призму географії. А далі – тримісячний етап реалізації проєкту з менторським супроводом, під час якого заплановано, зокрема, провести невеликий фестиваль громадських організацій для молоді, яка хоче долучатись і змінювати світ. Програма “UPShift” надає фінансування на реалізацію проєкту.