Участь завідувача кафедри туризму у 2-му засіданні Мережі знань Національної Туристичної Організації України

05.11.2018 | 14:45

1 листопада 2018 р. завідувач кафедри туризму проф. Мальська М.П. та старший викладач кафедри туризму Зінько Ю.В. як члени Наукової ради Мінекономрозвитку і торгівлі взяли участь у 2-му засіданні Мережі знань Національної Туристичної Організації України. На відкритті 2-го засідання конференції взяли участь начальник управління туризму та курортів ЛОДА Табака Н. та начальник управління туризму Львівської міської ради Остапчук Л. Головуючим робочого засідання став президент Національної туристичної організації України, радник Першого віце-прем’єр міністра, міністра економічного розвитку та торгівлі України Ліптуга І. Робоче засідання було присвячене питанням обговорення положення «Про мережу знань НТОУ», обговоренню системи Мережі знань та розподілу між учасниками тем для розробки програм підготовки та перепідготовки кадрів у сфері туризму, індустрії гостинності та дотичних галузей.