Участь викладачів та студентів кафедри туризму у заходах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2018

22.10.2018 | 09:49

Протягом 16-17 жовтня 2018 р. викладачі кафедри туризму проф. Мальська М.П., ас. Зінько Ю.В., доц. Безручко Л.С., доц. Клапчук М.В., доц. Красько А.Б., ас. Ганич Н.М., ас. Гаталяк О.М., ас. Завадовський Т.Б. та ін. та студенти кафедри туризму взяли участь у Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності, а в його рамках у ХІІХ Міжнародній виставці «Lviv TourExpo 2018» та у 3-му Львівському Форумі готелярів та рестораторів «Люди і реальні проекти, які вчать і… надихають!». Студенти третього курсу груп ГРГ-22, ГРГ-23, ГРТ-31, ГРТ-32, ГРТ-33, а також групи ГРТм-61 стали учасниками форуму, а студенти ГРТ-32 працювали волонтерами при стенді Львівської міської ради. Учасниками форуму стали також і студенти старших курсів та тепер вже випускники кафедри. Професорсько-викладацький склад кафедри також взяв участь у панельних дискусіях форуму. Цього року кафедра туризму, у рамках спвпраці з управлінням туризму ЛМР, були представлені на одному спільному стенді. На цьогорічному Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності, який проходив 16-18 жовтня у Львові, найкращі експерти туристичної, готельної, ресторанної галузей ділилися своїм реальним досвідом, історіями успіхів та невдач, які спонукатимуть молоде покоління майбутніх фахівців з туризму та сфери гостинності до подальших вдосконалень знань та навичок управлінців.