Участь у роботі Міжнародного форуму “Людський капітал: Безпека. Відновлення. Євроінтеграція” ас. кафедри економічної та соціальної географії Л. Котик

14.12.2022 | 12:38

8-9 грудня 2022 р. із використанням платформи Zoom відбувся Міжнародний форум “Людський капітал: Безпека. Відновлення. Євроінтеграція” організований Національним агентством кваліфікацій за підтримки USAID.
У форумі взяла участь асистент кафедри економічної та соціальної географії Любов Котик.

На форумі обговорювалися питання пов’язані з формуванням людського капіталу, оцінкою його якості, співвідношенням Національної рамки кваліфікацій із європейськими стандартами, перспективами створення в регіонах України кваліфікаційних центрів, розроблення нових сучасних кваліфікацій у сфері безпеки та оборони тощо.

Панельні дискусії форуму: “Якість людського капіталу – нові виклики та нові завдання”, “Національна рамка кваліфікацій. Європейський вимір”, “Забезпечення якості в Національній системі кваліфікацій. Кваліфікаційні центри” та ін.