Завідувачка кафедри туризму, д.е.н., проф. Марта Мальська взяла участь у дискусії на тему “Українська формула миру та післявоєнна перебудова економіки України”

20.05.2023 | 14:12

Завідувачка кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Мальська 16 травня 2023 року взяла участь у дискусії на тему “Українська формула миру та післявоєнна перебудова економіки України”, яку організував Почесний консул України у Щецині Хендрік Колодзей.

Під час зустрічі зі студентами Марта Пилипівна аргументувала значну роль сфер туризму та гостинності у відродженні національної економіки, розповіла про основні тенденції функціонування та розвитку галузей під час війни в Україні.
Дуже приємно, що сфера гостинності, туризму та рекреації викликає жваве зацікавлення серед студентів, які навчаються у Польщі.