Участь студентів у зимовій школі дослідження високогірних територій Чорногірського масиву Українських Карпат

10.02.2022 | 10:50

2-5 лютого 2022 студенти кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи взяли участь у зимовій школі дослідження високогірних територій Чорногірського масиву Українських Карпат.

Захід організований студентами географічного факультету Піцишин Вікторією, Кіт Оксаною, Веремчуком Андрієм спільно з європейською асоціацією молодих географів Львівського осередку EGEA Lviv.  До участі долучились географи Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також студенти з інших факультетів ЛНУ імені Івана Франка. Загалом одинадцять учасників.
Досліджували рекреаційний потенціал зимових сходжень на полонину Кукул та можливості розширення туристично-рекреаційного використання Чорногори взимку.
І, як завжди у таких заходах, панувала атмосфера щирої географічної родини.
.
Тішимося активністю молодих географів і запрошуємо випускників школи поповнити лави географів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У нас фахово, цікаво, незабутньо!