Участь студентів кафедри туризму у EUCareerDAY/День кар’єри ЄС 2020

25.11.2020 | 17:07

Студенти кафедри туризму географічного факультету  спільно із викладачем Біланюк Ольгою Петрівною активно долучились до тренінгів в рамках EUCareerDAY/День кар’єри ЄС 2020, які проходили 21-22 жовтня 2020р на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час панельної дискусії та тренінгів студенти ознайомились із європейськими проєктами та ініціативам для української молоді, освітніми програмами, актуальними компетенціями молоді для роботи на європейських ринках, кар’єрними успіхами випускників та рядом цікавих тренінгів: особливостями міжкультурної комунікації, навиками роботи в команді.

Дякуємо Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та зокрема п. Ірині Сновидович за чудову організацію; п. Наталі Антонюк та п. Оксані Краєвській за мотивацію та натхнення; улюбленому Львівському національному університету імені Івана Франка за усі надані до навчання можливості!