Участь професора кафедри туризму та старшого викладача кафедри туризму програмі «Туристичний Маркетплейс Львівщини» / «Lviv Tourism Marketplace»

05.11.2018 | 11:35

2 листопада 2018 р. завідувач кафедри туризму проф. Мальська М.П. і старший викладач кафедри туризму Зінько Ю.В. взяли участь у програмі «Туристичний Маркетплейс Львівщини» / «Lviv Tourism Marketplace», яка відбулась в рамках XVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина – хаб можливостей!» за співорганізаторства Національної Туристичної Організації України. У першій частині заходу відбулась панельна дискусія «Роль та місце туризму в економіці країни», яку модерував президент Національної Туристичної Організації України Іван Ліптуга. Участь у панельній дискусії взяли Микола Величкович (Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ВРУ), Ростислав Замлинський (перший заступник голови Львівської облдержадміністрації), В’ячеслав Войнаровський (представник МЗС України у Львові), Ігор Торський (віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму. «Медичний туризм: що і чому лікують іноземці в Україні»). Особливої уваги було надано виступу п. Беки Джекелі, координатора з питань взаємин з членами Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО), яка представила доповідь на тему «Рекомендації щодо національної та регіональної туристичної політики для України». Окрім того, у межах другої частини заходу відбулися презентації від туристичного бізнесу Львівщини. Свої презентації представили такі туристичні оператори як «МІСТ-ТУР», «КИЙ АВІА ВЕСТ», «Karpaty travel», «Join Up», «Andreolli tour», «Ukraine Travel Lab», «Відвідай», «Нова Європа», «Гал-Круїз». Також пропозиції для туристичної галузі представили такі готельно-відпочинкові комплекси як «Edem Resort&Spa», «Rixos Prykarpattya», «Mirotel Resort&Spa», «Vezha Vedmezha» та ін. Також участь у заході взяли участь близько 150 учасників, серед яких туроператори з Азербайджану, Білорусі, Ізраїлю, Іспанії, Португалії, Китаю, України, представники готельно-відпочинкових та санаторно-курортних комплексів Львівщини, провідні перевізники, науковці, експерти.