Участь представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій в онлайн-курсі «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти»

21.10.2021 | 13:43

У період з 4 до 19 жовтня 2021 р. викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологійгеографічного факультету ЛНУ імені Івана Франка, зокрема доц. Рутинський М. Й., доц. Кушнірук Г. В. та ас. Дорош Ю. С. успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти»та отримали Сертифікати учасника (загальний обсяг курсу – 30 годин/ 1 кредит ECTS).

Згідно програми курсу викладачі отримали можливість опанувати велику кількість цифрових інструментів Google: Gmail, Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Keep, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, App Sheet, Google Презентації, Google Форми, Google Jamboard, Google Мої карти, Google Сайти, Google Тренди, Google Академія, Google Групи, Google Сповіщення, Google Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace. Отримані нові знання, вміння та навики надзвичайно актуальні для викладачів у контексті практичної діяльності для організації дистанційного навчання.

Базовою тренінговою платформою навчального курсу була Академія цифрового розвитку. Курс підвищення кваліфікації організовано Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна.

Висловлюємо вдячність організаторам Академії цифрового розвитку, МОН України та Google Україна за надані можливості освоєння нових знань!