Участь доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Ольги Маслійчук у відкритому семінарі УкрІНТЕІ

03.10.2022 | 12:40

27 вересня 2022 р.  к.т.н., доц. Маслійчук О.Б. взяла участь у роботі відкритого семінару з підвищення кваліфікації УкрІНТЕІ на тему «Цифрова наука та інструменти для роботи з текстовими даними». За результатами роботи семінару отримано багато цінної інформації щодо застосування цифрової науки та інструментів у викладацькій практиці. Учасниця семінару нагороджена сертифікатом.

Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових  технологій висловлює велику вдячність спікерам – д.е.н. завідувачу відділу Чмир Олені Сергіївні  та заступнику директора Сухому Олексію Лукичу за змістовну та цікаву інформацію!