У суботу, 31 березня 2018 р. відбувся V футзальний турнір імені Героя України Ігора Костенка

04.04.2018 | 12:52

Цьогоріч він проводився спільно з історичним і філософським факультетами ЛНУ і отримав назву Героїв Небесної Сотні.
У змаганнях взяли участь дев’ять команд, серед яких п’ять представляли географічний факультет.
Перемогу здобула команда викладачів та працівників ЛНУ “Super Stars United”, капітан Андрій Манько.
Друге місце посіла команда “Студентський уряд” капітан Богдан Іванусь, а бронзові нагороди дісталися команді “Географ”, капітан Yaroslav Nidzelsky.
Дякуємо всім, хто долучився до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Ігора Костенка, Богдана Сольчаника та Сергія Кемського.
Окремо дякуємо за допомогу у проведенні Профком студентів LNU та Студентський уряд LNU.
Пам’ятаймо наших героїв!