У рамках відзначення дня Франкового університету 11-13 жовтня 2019 року проведено навчально-краєзнавчу екскурсію у Національний природний парк «Синевир»,

17.10.2019 | 16:05

Організували екскурсію завідувач кафедри РВПРіОП Ігор Рожко, доцент Ірина Койнова, доцент кафедри геоморфології і палеогеографії Віталій Брусак, зав. лабораторії екологічної експертизи Святослав Зюзін, асистент кафедри екології Юрій Драч, доцент кафедри іноземних мов Оксана Поточняк, інженер кафедри конструктивної географії та картографії Михайло Кобелька. Взяли участь в екскурсії 42 особи – студенти 2–6-го курсів географічного факультету, передусім активні члени екологічного гуртка та гуртка геоморфологів і палеогеографів, а також студенти 1-го курсу біологічного факультету.
Упродовж екскурсії її учасники відвідали водоспад Шипіт біля с.Пилипець, музей «Старого села» у с.Колочава, найбільше озеро Українських Карпат – Синевир (Морське око), реабілітаційний центр бурого ведмедя і реабілітаційний центр хижих птахів «Сапсан» національного парку, Вільховецьке (Тереблянське) водосховище та оглядовий майданчик на Синевирському перевалі, з якого відкривають незабутні краєвиди Полонини Красної і Привододільних Горган, а також у різних місцях спостерігали елементи оборонної лінії Арпада часів Другої світової війни
Організатори вдячні учасникам екскурсії за витримку, небайдужість і гарний настрій та запрошують долучитись до майбутніх мандрівок у цікаві куточки нашого краю.