Туристичний бізнес і анімація від керівника турфірми «Трайдент»

03.03.2024 | 15:21

Проблематика анімаційної діяльності в туристичному бізнесі стала основою зустрічі з практиками туризму в рамках навчального курсу «Анімаційна діяльність». 1 березня 2024 року відбулася зустріч студентів другого курсу спеціальності «Туризм» з директором львівської туроператорської фірми «Трайдент» пані Іриною Малою. Багаторічний досвід цієї провідної у Львові туристичної фірми вона коротко представила студентам, акцентувала на складнощах роботи туристичного бізнесу у пандемічно-воєнний час.  Пані Ірина ознайомила студентів з основними напрямами роботи фірми за понад 25-річну історію її функціонування. Звернула увагу на актуальність заходів з анімації при плануванні турів. Вони є дуже ефективним інструментом психічного і фізичного відновлення туристів.

Особисті рефлексії пані Ірини Малої щодо вибору професії, оцінки туристичної діяльності та ролі її анімаційної складової зумовили активний контакт зі студентською аудиторією. Вона запросила студентів на короткі стажування в туристичній фірмі щодо освоєння нових програм роботи з клієнтами. Такі зустрічі дають змогу сформувати правильне уявлення про туристичний бізнес та анімацію у ньому.