Турнір “Юний країнознавець”

03.12.2015 | 10:47

1 грудня 2015р. відбулась гра для студентів першого курсу “Юний країнознавець”, в якій взяли участь 7 команд: від кожної групи географів та одна збірна від кафедри туризму.
Змагання відкрив декан факультету. Він побажав учасникам наснаги та прагнень міняти в цьому світі речі, які їм не подобаються, на краще .
Організовував захід активний студент та відмінник географічного факультету – Ленчук Михайло.
Захід відбувся за підтримки студенстської ради, її голови Пекун Яни та голови профбюро географічного факультету – Загрійчука Володимира.
Від імені всіх учасників хочеться подякувати за цікаві та нестандартні питання і хорошу організацію.
Переможцями в командній першості стали учасники від ГРФ-15; друге місце посіла команда ГРФ-13, а третє – ГРФ-12
Особисту першість виграв представник збірної туристів – Янович Арсеній (ГРТ-14).
Студенти вкотре довели, що географічний факультет вартий звання найкращого !
Фото: Марія Павлюк