Цьогорічне сходження на Говерлу географічний факультет Франкового вишу присвятить 360-річчю університету
Щорічно студенти та викладачі Географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка здійснюють зимові сходження на найвищу вершину Українських Карпат – Говерлу.
Традиційно сходження присвячується визначним історичним датам нашої держави або знаковим подіям університету. 2021 рік не став винятком. Цьогорічне сходження буде присвячене 360-річчю рідної Alma mater – Львівського національного університету імені Івана Франка. Розпочнеться шлях на вершину із внутрішнього подвір’я факультету, а саме від пам’ятника наплічнику – символу усіх мандрівників та успішних подорожей.
Більш детальну дату сходження та інше буде повідомлено найближчим часом. Слідкуйте за новинами!
Фото з архіву.