Таврійський національний університет запрошує взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної конференції ТНУ до 160-річниці від дня народження В. І. Вернадського

03.03.2023 | 11:59

Інформаційне повідомлення

Запрошуємо Вас узяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції ТНУ до 160-річниці від дня народження В. І. Вернадського, що відбудеться 16–17 березня 2023 року.

Кінцевий термін подання матеріалів – 14 березня 2023 року.

Місце проведення: Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського
м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33 (ст. м. «Дружби народів»).

Вектори роботи:

1. Проблема української національної ідентичності у житті та творчості В. І. Вернадського.
  2. Науково-практичні аспекти та перспективи розвитку сучасного права в спадщині
    В. І. Вернадського.
  3. Світоглядно-історичний та культурно-філософський дискурс В. І. Вернадського.
  4. Інтеграція творчого доробку В. І. Вернадського в психологію.
  5. Культурна євроінтеграція України в фокусі романо-германських філологічних студій: перекладознавчий, літературознавчий та лінгводидактичний аспекти.
  6. Мультидисциплінарні виміри професійного зростання сходознавця: історико-культурний, лінгвістичний та джерелознавчий аспект.
  7. Історико-культурні виміри еволюції мистецтва в Україні (друга половина XX – початок XXI ст.).
  8. Стабілізація соціально-економічної ситуації в умовах глобальних трансформацій.
  9. Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах глобалізації.
  10. Розвиток гастрономічного туризму в індустрії гостинності України.
  11. Розвиток механізмів належного врядування в Україні.
  12. Актуальні питання у сфері теплоенергетики й екології та шляхи їх вирішення.
  13. Сучасні комп’ютерно-інтегровані технології та перспективи їх застосування.
  14. Прикладні інформаційно-комунікативні технології.
  15. Особливості впливу сучасних засобів фізичної культури та рекреації на здоров’я людини.
  16. Удосконалення комплементарних/альтернативних методів (народної і нетрадиційної медицини) в оздоровчих практиках.

Збірник тез конференції буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE.
Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI.

Детальна інформація  про конференцію