Створена електронна петиція про присвоєння почесного звання “Герой України” (посмертно) доцентові кафедри туризму Михайлу Гамкалу

14.07.2023 | 16:00

Шановні друзі!

Просимо підписати електронну петицію на сайті Президента України про присвоєння почесного звання «Героя України» доценту кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, старшому лейтенанту, командирові взводу 63 ОМБР Гамкалу Михайлу Зеноновичу (посмертно), який загинув захищаючи Україну від загарбників у с. Благодатне Миколаївської обл. 18 серпня 2022 р.

Петицію створила дружина полеглого Карпінська О.В. заради пам’яті про життєвий та науковий шлях викладача доц. Гамкала М. З. у рамках його діяльності в ЛНУ ім. І. Франка та поза інших наукових та навчальних інституціях, педагогічну діяльність, конференційну та наставницьку роботу як організатора, ментора, порадника, лідера у викладацькому та студентському середовищі.
Будемо дуже вдячні за кожен Ваш голос!

Електронна петиція за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/190266