Студенти кафедри туризму відвідали музей “Слідами галицьких євреїв”

22.10.2022 | 14:03

21 жовтня 2022 р. музей “Слідами галицьких євреїв”, що працює при всеукраїнському єврейському благодійному фонді “Хесед-Ар’є” відвідали студенти спеціальності «Туризм» в рамках вивчення туристичних маршрутів міста Львова. Наукова співробітниця музею пані Ольга Лідовська представила студентам карту геопросторового розміщення основних єврейських пам’ятних місць міста Львова, створену завдяки багаторічним дослідженням архівних фондів України та інших країн. За допомогою цієї карти студенти зможуть у майбутньому створювати безліч цікавих маршрутів для туристів нашого міста. Студенти отримали в подарунок цю карту, а особливо зацікавлені ще й книгу написану єврейською дівчинкою, яку війна примусила тікати з власного нагрітого помешкання в чужі краї. Особливо актуально почути такі спогади сьогодні, адже війна розпочата росією проти України вигнала з домівок мільйони українців і тепер як ніколи вони розуміють біль єврейського народу, змушеного тікати перед загрозою нацистів.

Особливо хочеться подякувати музею та його працівникам за відкритість до співпраці з метою підвищення практичних знань студентів спеціальності «Туризм», адже вони в майбутньому забезпечать належний рівень туристичних послуг для гостей нашого міста та й вільної України.

На світлинах показані найцінніші експонати колекції музею, про які студенти розкажуть своїм майбутнім споживачам.