Студенти кафедри географії України взяли участь у Європейському тижні мобільності

18.09.2021 | 13:35

Студенти першого курсу, що навчаються за освітньою програмою «Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток», узяли участь в заходах, які з 16 до 22 вересня відбувалися у Львові з нагоди Європейського тижня мобільності. Зокрема, вони побували на екскурсії в трамвайних депо, а також долучилися до конкурсів, передбачених програмою.

Європейський тиждень мобільності – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя у містах за допомогою урбаністичних практик, що сприяють формуванню сталої мобільності. Уперше він відбувся 2002 р. Європейський тиждень мобільності охоплює щоразу більше країн і міст.

Львів переймає цю європейську практику уже 11 раз поспіль. Щороку заходи присвячені певній темі зі сфери сталої мобільності.