13.12.2021 | 12:47
День святого Миколая – це день наділений магією, адже ти в цей день можеш здійснити чиюсь мрію!
Кожного року до дня святого Миколая географічний факультет здійснює мрію дітей з інтернатів, сиротинців та малозабезпечених сімей, і цей рік не є винятком!
Студентська рада географічного факультету проводить збір коштів для Навчально-реабілітаційного центру «Мрія», де проживають діти з особливими потребами.
Кошти, котрі будуть спрямовані на придбання подарунків дітям, можна перерахувати на карту: 5168745015385765 Кобрин Мар‘яна-Галина Любомирівна.
Долучитися до акції можна буде до 14 грудня 2021 р.
За більш детальною інформацією звертайтеся до голови студради в соцмережах(@Maryana Kobryn).