Студентка географічного факультету Аліна Алонзова серед переможців професійного конкурсу від національного туроператора TPG

03.05.2018 | 09:37

Студентка IV курсу географічного факультету спеціальності «Туризм» Аліна Алонзова взяла участь у Конкурсі студентських наукових робіт в рамках реалізації благодійної програми «Стипендіальна програма «Майбутнє туристичної галузі» з Travel Professional Group (TPG) Україна (національний туроператор), який відбувся на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У ньому брали участь студенти туристичних спеціальностей вищих навчальних закладів України. У конкурсі Аліна Алонзова виборола ІІ місце за наукову роботу на тему: «Перспективи розвитку кластерів сільського туризму в Карпатському регіоні» (науковий керівник – ст. викладач Юрій Зінько).

Згідно умов конкурсу студентка буде отримувати стипендію від туроператора TPG та матиме можливість працевлаштування у регіональному офісі цієї туристичної компанії у м. Львові.